Šiltmena.lt Privatumo Politika

Įsigaliojimo data: 2023-06-12

IDV NR. 1099034

1. Įvadas

Sveiki atvykę į siltmena.lt. Šioje privatumo politikoje aprašome, kaip renkame, naudojame ir saugome mūsų svetainės lankytojų asmeninę informaciją. Prieigą prie mūsų svetainės ar jos naudojimą laikote sutikimu su šios privatumo politikos sąlygomis.

2. Duomenų rinkimas

Asmeninė informacija: Mes galime rinkti asmeninę informaciją, tokią kaip jūsų vardas, el. pašto adresas, telefono numeris ar betkokią kitą informaciją, kurią savanoriškai pateikiate mums. Naudotojo informacija: Mes galime rinkti nemokamą informaciją apie jūsų sąveiką su mūsų svetaine, tokią kaip IP adresas, naršyklės tipas, įrenginio informacija ir lankytų puslapių informaciją. Šią informaciją naudojame analizuoti tendencijas, valdyti svetainę ir gerinti vartotojų patirtį.

3. Duomenų naudojimas

Surinktą informaciją galime naudoti šiais tikslais: - Teikti ir pritaikyti mūsų paslaugas; - Komunikuoti su jumis, atsakyti į užklausas ir teikti klientų paramą; - Gerinti mūsų svetainę ir paslaugas; - Užtikrinti svetainės saugumą ir vientisumą; - Laikytis teisės aktų reikalavimų.

4. Duomenų dalijimasis

Galime dalintis jūsų asmenine informacija su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kurie padeda mums valdyti mūsų svetainę, vykdyti veiklą arba teikti paslaugas jums. Šioms trečiosioms šalims teikiame prieigą prie jūsų informacijos tik tam tikriems uždaviniams atlikti ir jiems uždraudžiame atskleisti ar naudoti ją kitais tikslais. Taip pat galime dalintis jūsų informacija, jei to reikalauja įstatymai, siekiant įgyvendinti mūsų svetainės politiką arba apsaugoti mūsų ar kitų teises.

5. Slapukai ir sekimo technologijos

Galime naudoti slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapukai yra mažos duomenų failų dalys, kurios saugomos jūsų įrenginyje. Slapukų nustatymus galite valdyti per naršyklės parametrus.

6. Duomenų saugumas

Priimame saugumo priemones siekdami apsaugoti asmeninę informaciją nuo neautorizuoto prieigos atskleidimo, keitimo ar sunaikinimo. Tačiau prašome atkreipti dėmesį, kad interneto perdavimo ar elektroninio saugojimo būdai nėra visiškai saugūs, todėl negalime garantuoti absoliutaus duomenų saugumo.

7. Jūsų teisės

Jūs turite teisę pasiekti, atnaujinti ar ištrinti savo asmeninę informaciją. Jei norite naudotis šiomis teisėmis, prašome susisiekti su mumis, naudodami informaciją, pateiktą 9 skyriuje.

8. Vaikų privatumas

Mūsų svetainė nėra skirta asmenims, kurie yra jaunesni nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš asmenų, kurie yra jaunesni nei 13 metų. Jei sužinome, kad surinkome asmeninę informaciją iš vaiko, jaunesnio nei 13 metų, tuomet imsimės veiksmų, kad ją nedelsiant ištrintume.

9. Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų arba abejonių dėl šios privatumo politikos ar mūsų duomenų tvarkymo praktikos, prašome susisiekti su mumis: Šiltmena.lt, siltmena@gmail.com, +370 637 08726.

10. Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką. Visi pakeitimai bus paskelbti šiame puslapyje su atnaujinta "Įsigaliojimo data". Raginame reguliariai peržiūrėti šią politiką, kad galėtumėte sekti pakeitimus.