siltinimas

Sienų oro tarpo šiltinimas

Sienų oro tarpų šiltinimo nauda jūsų namams

Pagrindinė sienų apšiltinimo priežastis yra pagerinti namų šilumos energijos efektyvumą, o namams suteikti nuolatinę šilumą ir jaukumą. Sienų oro tarpų izoliacija pagerina sienų šiluminę inerciją. Žemiau pateikiame, kaip šiltinimas pagerina jūsų namus ir gyvenimo kokybę.

Apriboja šilumos nuostolius.

Sumažina šildymo išlaidas.

Pagerina namų šiluminį komfortą.

Mažiau reikalingi įvairūs šilumos siurbliai, oro kondicionieriai ir ventiliatoriai.

Saugo gamtą, nes sutaupo šilumos sąnaudas, dėl kurių į orą išleidžiama CO2 tarša.

Gerina garso izoliaciją bei atsparumą drėgmei

siltinimas

Garso izoliacija

Šiais laikais, kai žmonės patiria daug streso, jiems būtina vieta, kurioje gali atsipalaiduoti ir būti netrukdomiems triukšmo. Garso izoliacija jums leis ne tik kokybiškai pailsėti, bet ir jaustis laisvai, žinodami, jog kiti jūsų negirdi.

siltinimas

Atsparumas drėgmei

Pernelyg didelė drėgmė namuose atsiranda ties šilumos tilteliais per sienas. Dėl jos suyra dažai ir tinkas, atsiklijuoja tapetai, atsiranda erkučių ir pelėsių. Sienų atsparumas drėgmei ne tik apsaugo jūsų namus, bet ir jus nuo sveikatos problemų.

Skirtingos temperatūros skirtingame aukštyje

Sienos temperatūra namo išorėje yra gana vienoda nuo apačios iki viršaus, tuo tarpu namo viduje kiekviename aukšte yra dideli temperatūros skirtumai tarp sienos prie grindų ir sienos prie lubų. Žinoma, žiemą viduje būna šilčiau nei namo išorėje. Lygiai taip pat yra juntamas, pavyzdžiui, pirmo ir antro aukštų temperatūrų skirtumas. Remiantis tuo pritaikome reikiamą izoliacinės medžiagos kiekį.

Turite klausimų?

Kiekvienam klientui suteikiame nemokamą konsultaciją ir surandame tinkamiausią pasiūlymą.