siltinimas

Perdangos šiltinimas

Perdangos šiltinimo nauda jūsų namams

Perdangos šiltinimas yra toks pat svarbus kaip ir stogo šlaitų šiltinimas. Ypač palėpės, turinčios didelį paviršių, kuriuo gali nutekėti šiluma. Toks šilumos nutekėjimas paveikia kiekvieną jūsų namo kambarį, kadangi jų lubos - palėpės grindys. Žemiau pateikiame, kaip perdangų šiltinimas pagerina jūsų namus ir gyvenimo kokybę.

Sulaiko teršalus, pavyzdžiui, dūmus, kurie gali į jūsų namus patekti pro palėpėje įrengtas vėdinimo ar ventiliacijos angas.

Apsaugo konstrukcijas nuo puvimo, pelėsio ir grybelio.

Neleidžia kauptis kondensatui, kuris gali pakenkti namo konstrukcijai.

Stabilizuoja kambario temperatūra, kuri įprastai yra aukštesnė namo viršuje nei apačioje.

Gali sumažinti arba visai panaikinti ledo luitus, susidarančius ant jūsų stogo žiemą.

Kokie yra perdangos šiltinimo tipai?

Pagal paskirtį ir technologines funkcijas visas pastatų perdangas galime suskirstyti į DVI skirtingų tipų perdangas: perdangos tarp namo aukštų ir palėpės grindys. Visų TIPU perdangų funkcijos yra skirtingos, todėl kiekvienai jai taikomi kitokie šiltinimo sprendimai.

siltinimas

Perdanga tarp namo aukštų

Jei perdanga skiria vienodų temperatūrų patalpas, kuriose vyksta įvairi žmonių veikla, tuomet šiltinimu būtina užtikrintigarso izoliaciją. Atkreipiame dėmesį į du pagrindinius garsų tipus: oru sklindančio ir smūginio.

siltinimas

Palėpės grindys

Statant namą, neretai yra įrengiama šalta palėpė, nes tai puiki erdvė ortakiams išvedžioti ir vėdinimo įrangai sumontuoti. Tačiau, didelę erdvę tarp palėpės grindų ir stogo konstrukcijos galima panaudoti efektyviam šilumos energijos paskirstymui.

Turite klausimų?

Kiekvienam klientui suteikiame nemokamą konsultaciją ir surandame tinkamiausią pasiūlymą.