siltinimas

Grindų šiltinimas

Grindų šiltinimo nauda jūsų namams

Gyvenamajame name ar sodyboje grindys yra pati šalčiausia vieta. Šiluma grindų nepasiekia dėl fizikos dėsnio - šiltas oras kyla į viršų, o šaltas leidžiasi žemyn. Pasirūpinę grindų šiltinimu, namams ir šeimai suteiksite nuolatinę šilumą ir komfortą. Tai - dar ne viskas. Žemiau pateikiame, kaip grindų šiltinimas pagerina jūsų namus ir gyvenimo kokybę.

Sumažina šilto ir šalto oro cirkuliaciją, kuri sukelia minimalų, tačiau peršalimui pakankamą skersvėjį.

Saugo grindų dangą, pavyzdžiui, kietmedį, nuo drėgmės, dėl kurios gali atsirasti pelėsis ir grybelis.

Padeda vasarą namuose išlaikyti vėsesnę negu lauke vidaus temperatūrą, o tai sumažina nuolatinio oro kondicionavimo poreikį.

Sumažina šilumos energijos poreikį, sutaupo šildymo sąnaudas bei padidina būsto energetinį efektyvumą.

Su grindų šiltinimu net 10% sumažinsite namų šildymo sąskaitą.

Kokie yra grindų šiltinimo tipai?

siltinimas

Grindų šiltinimas tarp namo aukštų

Perdangų tarp namo aukštų grindų šiltinimas yra atliekamas tarp vienodą vidaus temperatūrą turinčių patalpų. Mūsų tikslas yra suteikti grindims papildomą šiluminį sluoksnį ir sustiprinti garso izoliaciją. Šiuo atveju kreipiame dėmesį į tarpus tarp atskirų izoliacinių sluoksnių, kurių negalima palikti.

siltinimas

Grindų šiltinimas ant grunto

Grindų ant grunto šiltinimas yra atliekamas pastatams, kurie neturi rūsio. Mūsų tikslas yra maksimaliai sumažinti šilumos nuostolius. Šiuo atveju kreipiame dėmesį į grindų konstrukciją.

siltinimas

Grindų šiltinimas virš nešildomų patalpų

Perdangų virš nešildomų patalpų grindų šiltinimas yra atliekamas virš rūsių, garažų ar kitų nešildomų patalpų. Mūsų tikslas yra užtikrinti šiluminį laidumą. Atkreipkite dėmesį, jog šiuo atveju iš šiltosios pusės yra šiltinamos grindys, o iš šaltosios pusės - lubos.

Turite klausimų?

Kiekvienam klientui suteikiame nemokamą konsultaciją ir surandame tinkamiausią pasiūlymą.